Описание
Характеристики
Информация для заказа
Канадская отопительная печь "Calgary lux" является высокоэффективным отопительным прибором и может применяться для отопления помещений объемом до 100 м3. Область применения печи весьма широка - это промышленные и бытовые помещения, цеха, мастерские, СТО, гаражи, автомойки и т.д. Дверцу печки можно оборудовать термостойким стеклом «SCHOTT ROBAX», которое представлено размером: • модель С (стекло 240 х R 120 мм). На варочную поверхность печи можно установить чугунную конфорку (модель ЧК).
Новаслав Calgary Lux – канадська піч булер'ян, яка працює на дровах, трісках, можна спалювати картон та пакувальний матеріал. Це зручно для опалення магазинів, майстерень, де як паливо можна використовувати відходи від виробництва. Ця модель здатна опалювати приміщення об'ємом до 130 кубічних метрів. Особливістю такої печі є наявність варильної поверхні для приготування їжі. Ця модифікація обладнана однією конфоркою.
Булер'ян з варильною поверхнею енергонезалежний, подача повітря контролюється механічним способом за допомогою заслінки. Для початку його роботи потрібно лише підключити димар і ізолювати стіни навколо печі, якщо вони виготовлені з легкозаймистих матеріалів.
- Виробник - Новаслав.
- Тип дверцят - скло.
- Вихід димоходу - Назад.
- Гарантія - 3 роки.
- Матеріал топки - Конструкційна сталь.
- Об'єм приміщення - 130 м. куб.
- Паливо - Дрова.
- Варильна поверхня - Є.
- Спосіб опалення - Конвекційний.
- Діаметр димоходу - 150 мм.
- Висота 665 мм
- Ширина - 666 мм
- Глибина - 505 мм
- Вага - 69 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Новаслав |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Страна производитель | Украина |
| Вид топлива | Твердое |
| Материал топки | Сталь |
| Водяной контур | Нет |
| Назначение печи | Отопительно-варочная |
| Тип печи | Одноярусная |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота | 665 мм |
| Вага | 70 кг |
| Ширина | 506 мм |
| Глибина | 667 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Опалювальна площа | 70 м.кв |
| Потужність | 7 кВт |
| Дополнительная информация | Характеристики и комплектация товара могут быть изменены производителем без уведомления. |
| Паливо | Дрова |
| Варильна поверхня | Є |
| ККД | 75% |
| Гарантія | 3 роки |
| Спосіб опалення | Конвекційний |
| Тип дверцят | Глуха з термостійким склом |
| Країна виробник | Україна |
| Камера подвійного згоряння | Є |
| Розмір скла | 240х120 мм |
| Комплектация | - Піч - Гарантійний талон - Інструкція з експлуатації |
| Вихід димоходу | Назад |
| Матеріал топки | Конструкційна сталь |
- Цена: 15 840 ₴

