Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електрокам'янка Helo CUP 90 STJ – це високоякісне рішення для комфортного обігріву вашої домашньої лазні чи сауни. Вироблена у Фінляндії, ця настінна модель поєднує простоту монтажу з високим рівнем безпеки. Вона універсальна у використанні та може створювати ідеальні умови як для традиційної російської лазні, так і для фінської сауни.
Переваги електрокам'янки:
- Оптимальні розміри: Призначена для обігріву приміщень об'ємом від 9 до 13 кубометрів.
- Ефективність: Відзначається потужністю в 9 кВт та здатна прогрівати камені до 23 кг, забезпечуючи рівномірне тепло за короткий час.
- Довговічність: Виготовлена з якісних матеріалів, електрокам'янка забезпечує надійну роботу протягом більше ніж 10 років.
Управління та налаштування. Панель керування, розташована на корпусі печі, дозволяє точно налаштувати роботу електрокам'янки, забезпечуючи індивідуальний підхід до температури та вологості у вашій лазні чи сауні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Helo |
| Страна производитель | Финляндия |
| Вес | 14 кг |
| Вид топлива | Электричество |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал топки | Нержавеющая сталь |
| Назначение печи | Для бань и саун |
| Номинальная мощность | 9 Вт |
| Объем парной | 13 куб. м |
| Расположение печи | Подвесное |
| Состояние | Новое |
| Тип каменки | Открытая |
| Тип печи | Одноярусная |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 590 мм |
| Глубина | 270 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Комплектация | |
| Камни для печи | Нет |
| Дополнительные характеристики электропечей | |
| Напряжение | 380 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес камней (кг) | 23 |
| Объем парилки (м.куб) | 9-13 |
| Режим парения | финская сауна |
| Ресурс использования (лет) | 10 |
| Управление | встроенное |
- Цена: 21 407,60 ₴
