Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електрокам’янка Helo Hanko — стильна та доступна піч з фінською якістю
Helo Hanko — це сучасна електрокам’янка, розроблена з акцентом на високу якість матеріалів і функціональний дизайн. Представлена компанією Helo у 2021 році, вона пропонує ідеальний баланс між доступною ціною та європейською якістю. Завдяки оригінальному орнаменту з шестикутників піч відкриває доступ до 32 кг каміння, що забезпечує м’яке та рясне тепло, ідеальне для релаксації.
Додатково потрібен пульт керування. Пульт у комплект не входить!
Переваги Helo Hanko:
- Два способи кріплення на стіну для зручного монтажу.
- Відкритий відсік для каміння (32 кг) для м’якого та рівномірного тепла.
- Компактні розміри та два кольори на вибір — чорний або хром.
- Підключення до 220 або 380 В для зручності встановлення.
- Фінське виробництво з гарантією європейської якості.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Helo |
| Страна производитель | Финляндия |
| Вид топлива | Электричество |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал топки | Нержавеющая сталь |
| Назначение печи | Для бань и саун |
| Номинальная мощность | 8 Вт |
| Объем парной | 12 куб. м |
| Расположение печи | Любое |
| Состояние | Новое |
| Тип каменки | Открытая |
| Тип печи | Одноярусная |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 575 мм |
| Глубина | 250 мм |
| Ширина | 365 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес камней (кг) | 32 |
| Гарантия (лет) | 1 |
| Объем парилки (м.куб) | 8-12 |
| Подключение (Вольт) | 220/380 |
| Режим парения | влажная баня|финская сауна |
| Ресурс использования (лет) | 10 |
| Управление | встроенное|выносное |
- Цена: 17 787,60 ₴



