Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електрокам'янка EcoFlame LD60 6 кВт з пультом CON6 — це якісне та доступне рішення, яке зарекомендувало себе як надійний та економічний спосіб обігріву парної. Вона створює ідеальні умови для паріння, сприяючи покращенню фізичного і психічного самопочуття.
Основні переваги EcoFlame LD60 6 кВт:
- Міцний корпус: Виготовлений з високоякісного металу, що забезпечує довговічність і стійкість до зношування.
- Сучасний дизайн: Сітчаста конструкція додає печі естетичного вигляду та покращує загальний інтер’єр парної.
- Компактність: Завдяки невеликим розмірам, кам'янка підходить навіть для маленьких приміщень.
На задній частині пристрою розташований спеціальний повітряний тунель для кращої циркуляції повітря, що прискорює прогрівання парної. ТЕНи високої якості забезпечують рівномірний нагрів каменів та повітря. Керування кам'янкою здійснюється через пульт, що забезпечує зручність та подовжує термін служби обладнання.
Електрокам'янка EcoFlame LD60 також відзначається елегантним дизайном, який легко вписується в будь-який інтер’єр парної.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EcoFlame |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 21 кг |
| Вид топлива | Электричество |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал топки | Нержавеющая сталь |
| Назначение печи | Для бань и саун |
| Номинальная мощность | 6 Вт |
| Объем парной | 9 куб. м |
| Расположение печи | Отдельно стоящее |
| Состояние | Новое |
| Тип каменки | Открытая |
| Тип печи | Одноярусная |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 930 мм |
| Глубина | 340 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Дополнительные характеристики электропечей | |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес камней (кг) | 80 |
| Объем парилки (м.куб) | 6-9 |
| Подключение (Вольт) | 220/380 |
| Режим парения | финская сауна |
| Ресурс использования (лет) | 10 |
| Управление | выносное |
- Цена: 19 585,80 ₴





